Автоматика для ролетів

Автоматика для ролетів
Автоматика для ролетів - фото №1
Автоматика для ролетів - фото №2

[scheme_of_work]

Автоматика для ролетів - фото №3
Особливості ролет з електрокеруванням

Компанія Sunset використовує електроприводи відомих торгових марок, які себе зарекомендували себе з кращого боку в наших умовах.
Рулонні штори на двигунах ідеальне рішення для оформлення сучасного будинку.
Пристрій рулонних штор з електроприводом принципово не відрізняється від звичайних рулонних штор. Всередину вала, на який намотується штора, встановлюється привід, керований за допомогою спеціального вимикача або дистанційного керування. У виробництві використовується два типи вала - 28 мм для стандартних розмірів або 47 для великих розмірів виробу.

Автоматика для ролетів - фото №4
Електричне управління захисними ролетами

Всередину самого короба встановлений електричний двигун, за допомогою якого, ролокасети відкриваються і закриваються. При підборі двигуна, необхідно враховувати вагу полотна. Чим важче полотно, тим відповідно потужніше потрібно двигун.
Електродвигуни компанії Sunset - відмінне рішення для будь-якого виду жалюзі. Двигуни, які ми встановлюємо відрізняються достатньою потужністю і надійністю.
Схема управління за допомогою пульта програмується в залежності від Ваших потреб.
Жалюзі або захисні ролети з електроприводом - це престижно і сучасно. Компанія Sunset допоможе Вам підібрати найбільш зручне і функціональне рішення на вікна в Києві.

[master_call_v1][payment_and_advantage][our_work][our_client][our_partner][certificate]

Instagram Telegram Viber viber Call