FAQ-ua

Як кріпити тканинні ролети відкритого і закритого типу
Якщо Ви хочете захистити приміщення від світла, зацікавлених поглядів і красиво задекорувати – зверніть увагу на тканинні ролети. Це багатофункціональний елемент, який застосовують для оформлення приміщень. Тканинне полотно ролет обробляється спеціальним екологічно чистим розчином, який сприяє тому, що вони не пропускають ультрафіолетове випромінювання, що не піддається забрудненню і у них є водовідштовхувальний ефект. Зараз в Україні функціонує багато магазинів, які пропонують широкий модельний ряд тканинних штор.

У цій же статті ми розповімо Вам, як кріпити тканинні ролети відкритого та закритого типу на пластикові вікна самостійно, легко і швидко. Великої різниці між цими моделями немає, але ось закритий тип тканинних ролет відрізняється від відкритого тим, що рулон тканинного полотна розміщений всередині спеціального короба, який виконує захисну і декоративну функцію.

Перш за все, необхідно правильно підібрати розмір тканинних штор під пластикове вікно.

Розглянемо спосіб кріплення ролет відкритого типу на прикладі моделі Besta mini.

Перед тим, як кріпити тканинні ролети відкритого типу, розпакуйте їх, уважно перевірте всі складові частини комплектації і підготуйте наступний необхідний для роботи інструмент:

 • – будівельний рівень;
 • – олівець;
 • – шуруповерт;
 • – рулетка;
 • – ножиці;
 • – викрутку.

Приступаємо до кріплення ролет.

Спочатку волосінь протягніть через отвори в кронштейнах знизу і закріпіть вузлами зверху. Тільки потім її можна натягувати.

Акуратно розмістіть шестерінки в кронштейнах. Для того, щоб визначити точки розташування тканинних ролет, зібрану штору з кронштейнами притулите до місця фіксації і зробіть мітки маркером або ж олівцем. На цьому етапі просто необхідно використовувати рівень для чітких розрахунків. Від чіткості монтажу залежить рядків служби системи в цілому. Зафіксуйте перший кронштейн по мітках і вставте штору, не забувши перевірити її розміщення, скориставшись будівельним рівнем. Те ж саме виконайте і з другим кронштейном. Тепер з кронштейнів витягніть шестерінки і розмістіть їх в кінцівки вала. Виконавши цей крок, протестуйте, як функціонує система. Після вставте стрижні в заглушки нижньої планки для утримання волосіні. Протягуйте волосінь так, щоб вона розмістилася під тканинним полотном.

Натягуйте волосінь вертикально. Зробіть мітку для установки кронштейна-фіксатора волосіні і закріпіть його шурупами. Протягніть волосінь в першу чергу через отвір в декоративній накладці, а потім через кронштейн-фіксатор і виведіть в металеву втулку. Для цього розкрутіть гвинт у втулці, а потім закрутіть, не докладаючи більший зусиль.

Тепер переходимо до ланцюга управління – закріплюємо внутрішню частину фіксатора ланцюжка за допомогою саморіза, а внутрішню треба просто закрити.

Далі за допомогою замка ланцюжка налаштовуємо положення тканинної штори, щоб опущене до упору тканинне полотно не провисало. Після перерахованих вище маніпуляцій, рулонний тканинна ролета відкритого типу встановлена ​​і готова до використання.

Кріплення ролети закритого типу розглянемо на прикладі системи «Фантазія-Люкс UNI»

Між кріпленням ролет відкритого та закритого типу є деякі відмінності, про які ми Вам зараз розповімо.

Спершу акуратно розпакуйте і перевірте комплектацію ролет.

Тепер визначаємо місце розташування напрямних – їх треба притулити до штапики так, щоб вони щільно прилягали. Обов’язково використовуйте рівень під час замірів!

Зробивши мітки місця фіксації, закріпіть по них мінікасету за допомогою саморізів.

Далі з правого і з лівого боку закріпіть маскувальні кришки, рухаючись від низу до верху.

На пази алюмінієвих напрямних надіньте заглушки.

Щоб на штапики приклеїти напрямні, приготуйте знежирюючий засіб і ретельно обробіть поверхню.

З тильного боку направляючої акуратно знімайте захисну клейку стрічку, вставляйте направляючу в паз маскувальною кришки, залишивши зазор 1 мм. Таким чином приклеюйте всі напрямні.

Виконавши цей крок, за допомогою ланцюжка управління опустіть тканинне полотно і відрегулюйте її положення, встановивши замок крайнього верхнього і нижнього положення.

Залишається встановити фіксатор ланцюжка, закріпивши монтажну частину фіксатора саморізом, і замкнути зовнішню частину фіксатора ланцюга.

Проробивши ці нескладні маніпуляції, перевірте, як функціонує система – кілька разів опустіть і підніміть тканинне полотно.

Самостійно кріпити тканинні ролети відкритого та закритого типу нескладно – головне вивчити і покроково виконувати інструкцію.

Як встановити рулонні штори на вікна

Сьогодні рулонні штори – багатофункціональний предмет, який дозволяє не тільки підкреслити неповторний інтер’єр, але і створити сприятливу атмосферу, захистити від сонячних відблисків, світла, цікавих поглядів перехожих і сусідів в будь-яких приміщеннях. Асортимент в Києві і по всій Україні просто вражає уяву. Великий плюс цього продукту в тому, що і в офісі, і вдома його можна повісити самостійно. Механізм монтажу на пластикові вікна в даному товарі влаштований так, що, уважно вивчивши інструкцію, можна самому в найкоротші терміни, без фахівців, встановити будь-які рулонні штори, використавши для цього підручний набір інструментів і витративши мінімальну кількість зусиль.

Нижче ми детально розповімо Вам, як же без особливих зусиль, а найголовніше – правильно самостійно встановити рулонні штори на вікна.

Перш за все, рекомендуємо Вам підготувати необхідний інструмент для монтажу і безпосередньо виріб, який треба монтувати.

При встановленні рулонної штори додатково знадобиться:

 • – будівельний рівень;
 • – олівець;
 • – шуруповерт;
 • – рулетка;
 • – ножиці;
 • – викрутку.

Підготовка до встановлення жалюзі

Насамперед, перед тим, як приступити до процесу монтування рулонних штор на пластикове вікно (до речі, їх можна кріпити навіть до стіни і стелі), відкриваємо і збираємо виріб – воно може бути відкритого чи закритого типу. Монтуються вони по одній і тій же схемі. Ось тільки у систем закритого типу є додаткові елементи.

Знімаємо упаковку з рулонних штор і уважно перевіряємо комплектацію. Далі готуємо рівну і чисту поверхню, де можна розкласти виріб, розплутати ланцюжок управління. Через кронштейни протягуємо волосінь. Зверніть увагу на те, що довжина волосіні повинні бути трохи більше, ніж довжина рулонної штори, приблизно на 10-15 см, щоб була можливість зверху зав’язати тугі вузли. Після цього кроку приступаємо до зняття бічної кришки. Для цього з блоку управління механізмом, який розміщений на карнизі, трохи опускаємо тканину.

Тепер підготуйте олівець, притулите виріб до вікна для того, щоб правильно виміряти і позначити оптимальну висоту, розташування і симетричність зазору між вікном і штапиком. Обов’язково візьміть будівельний рівень і з його допомогою визначте правильні точки для подальшого кріплення. Зверніть увагу на те, що при установці рулонної штори необхідно використовувати будівельний рівень. В іншому випадку – можливо нерівномірний розподіл навантаження при роботі механізму і неправильна намотування тканини, що призведе до швидкого виходу механізму з ладу, тому не нехтуйте цим кроком.

Починаємо монтаж

Виконавши всі маніпуляції зазначені вище, використавши олівець і рівень, накресливши точки для кріплення і відокремивши кронштейни від системи, фіксуємо на вікні за допомогою саморізів ці кріплення і одягаємо кришку на блок управління. На цьому етапі перевіряємо справність системи.

Важливо пам’ятати про те, що обов’язково перед фіксацією бічних напрямних ролет закритого типу необхідно знежирити ділянки, де вони будуть зафіксовані.

Виконавши цей крок – плавним рухом знімайте захисну плівку з стороні і акуратно розміщуйте її верхній край під бічною кришкою від блоку управління, і трохи натиснувши на неї, рівномірно приклеюйте. У такому положенні трохи потримайте деталь, щоб вона добре зафіксувалася.

З другою комплектуючою, направляючою проробляємо ідентичні дії – також акуратно позбавляємо деталь від захисної плівки і прикріплюємо її. Тепер займемося обмежувачем ланцюжка і відрегулюємо його. Для цього, використовуючи ланцюжок, опустіть тканинне полотно так, щоб воно торкнулося нижнього гумового ущільнювача штапика пластикового вікна.

На завершальному етапі установки залишається за допомогою саморізів прикріпити фіксатор ланцюжка управління, надіти на нього кришку і закрити її до клацання. Тепер система рулонних штор встановлена ​​на вікно і готова до використання.

Підсумок

Як бачите, немає нічого складного в установці рулонних штор відкритого і закритого типу самостійно. Цей спосіб монтажу простий – з його допомогою можна встановити ролети на вікна, стіну і навіть стелю. Найголовніше завдання для Вас – вибрати якісний продукт, детально ознайомитися з інструкцією товару, і виконавши декілька нескладних кроків, встановити механізм для подальшого використання.

Рулонні штори, встановлені на пластикові вікна – практичний і надійний спосіб захисту від таких зовнішніх факторів, як штучний, сонячне світло і сучасний елемент декору, який можна підібрати під будь-який інтер’єр. Широкі тканинні полотна виконають свою роботу на всі 100%. Правильно підібраний якісний продукт прослужить Вам протягом десятка років, тому рекомендуємо ретельно вибирати даний товар і придбати його у перевіреного продавця, який зможе проконсультувати Вас і надати всю запитувану інформацію про ту чи іншої моделі рулонних штор.

Як повісити ролети на глухе вікно

З кожним роком з’являються нові тренди, які диктують свої умови. Наприклад, сьогодні дизайнери і будівельники увагу приділяють глухим вікнам, так як з ними можна добитися не тільки збільшення світлового прорізу, а й підвищення тепло- і шумоізоляції. Такий вид скління повністю виключає проникнення холодного повітря. З огляду на цю тенденцію, слід розглянути і варіанти оформлення цих вікон. Найоптимальніше рішення – це тканинні віконні ролети. Для глухого вікна можна підібрати тканинні штори відкритого і закритого типу.

Самостійно встановити таку систему не складе ніяких труднощів. Зараз ми детально розповімо Вам, як самому повісити ролети на глухе вікно.

Для початку підготуйте інструмент, який Вам знадобиться:

 • – будівельний рівень;
 • – олівець;
 • – шуруповерт;
 • – рулетка;
 • – викрутку.

Акуратно розпакуйте віконні ролети певного типу і уважно вивчіть інструкцію, яка додається до виробу від заводу-виробника.

Під час монтажу тканинних ролет на суцільне (глухе) вікно необхідно звернути увагу на те, що фіксувати виріб треба буде виключно на саморізи. Саме тому першим ділом отвір кріплень слід регулювати під діаметр обраного самореза. Цей крок можна виконати або ж доклавши трохи зусиль, укрутивши саморіз, або ж використовувати дриль. Така робота вимагає підвищеної концентрації уваги, так як треба стежити за тим, щоб не лопнула пластмасова основа.

Встановлення

Як тільки отвори в кріплення будуть відповідати діаметру саморізів, можна приступати до монтажу кронштейнів. Для цього чітко визначте місце, де будуть встановлені ролети, використавши будівельний рівень. Зберіть механізм і прикласти його до вікна, щоб визначити точки розміщення.

Встановлюючи тканинні ролети на глухе вікно, візьміть до уваги те, що є ймовірність, що саморізи не зможуть увійти в пластикову раму, тому можна зробити відповідні отвори у вікні. Уважно проведіть виміри, використавши будівельний рівень, і по мітках просвердлите отвори. Дуже важливо не потрапити в сталеве армування всередині пластикового профілю, тому вибирайте точки вище від середини верхньої частини рами.

Виконуючи цей крок, зауважте, що свердло повинно бути меншого діаметру, ніж саморізи, щоб вони міцно були зафіксовані в вікні. Коли кронштейн буде надійно зафіксований, переходимо до наступного кроку.

Ролети відкритого та закритого типу

Якщо Ви працюєте з механізмом відкритого типу – встановити його не складе ніяких складність. Тут схема проста – тканинне полотно закріплюється на валу, до якого приєднано керуючий механізм, внизу до тканинної штори прикріплюється нижня планка для натягу.

Тканинні ролети закритого типу мають більш вдосконалену конструкцію – у них є короб для вала, направляючі, на які кріпиться нижня планка і затискачі, що забезпечують повне прилягання полотна до скла.

Алгоритм установки закритого і відкритого типу один і той же. Як тільки конструкція буде ретельно зафіксована – протестуйте роботу тканинного полотна – кілька разів його піднімете і опустіть і тільки тоді переходите до налаштування фіксатора ланцюга управління. Його найкраще закріпити за допомогою шурупа. Тепер Ви знаєте, як повісити ролети на глухе вікно.

Встановлення на глухе вікно

Встановлення ролет на глухе вікно не займе у Вас багато часу – головне детально вивчити інструкцію товару і підготувати необхідний інструмент, за допомогою якого можна виконати монтаж. Встановивши ролети на глухе вікно, відкриті або ж закриті, Ви зможете регулювати потрапляння світла в приміщення, сховатися від цікавих поглядів і що найголовніше – в холодний період поліпшити теплоізоляцію. Тому сміливо вибирайте і встановлюйте тканинні віконні ролети! Вони Вас будуть радувати протягом багатьох років.

Інструкція по встановленню тканинних ролет

Тканинні ролети – це ефективний захист від сонця, цікавих поглядів і виграшне дизайнерське рішення. Будь-який інтер’єр заграє новими фарбами з певною моделлю вироби, у якого може бути найсміливіший колір і незвичайна фактура. Тканинні ролети відмінно тримають форму, їх полотна покриті спеціальним просоченням, яка запобігає збір пилу, а це значить, що їх не треба постійно протирати і прати. Цей елемент захисту від сонця і декору дуже практичний і прослужить протягом довгих років, тому сміливо можна вибирати підходящий варіант під будь-яке приміщення.

Тканинні ролети – це ефективний захист від сонця, цікавих поглядів і виграшне дизайнерське рішення. Будь-який інтер’єр заграє новими фарбами з певною моделлю вироби, у якого може бути найсміливіший колір і незвичайна фактура. Тканинні ролети відмінно тримають форму, їх полотна покриті спеціальним просоченням, яка запобігає збір пилу, а це значить, що їх не треба постійно протирати і прати. Цей елемент захисту від сонця і декору дуже практичний і прослужить протягом довгих років, тому сміливо можна вибирати підходящий варіант під будь-яке приміщення.

Важливий і той факт, що тканинні ролети вдома або в офісі можна встановити самостійно. Для цього всього лише необхідно підготувати інструмент і виконати кілька простих кроків, ознайомившись з інструкцією на Ваш товар.

Для монтажу тканинних ролет Вам знадобиться:

 • – будівельний рівень;
 • – олівець;
 • – шуруповерт;
 • – рулетка;
 • – ножиці;
 • – викрутку.

Перед тим, як приступити до монтажу штор на пластикові вікна, підготуйте для себе поверхню, де буде зручно розкласти ролети. Вона повинна бути рівною і чистою. Можна використовувати підлогу або стіл.

Акуратно розпакуйте і розкладіть перед собою всі комплектуючі ролет певного типу – відкритого або ж закритого. Ці типи ролет відрізняються тільки наявністю додаткових комплектуючих – у закритого типу є додаткові елементи, а ось схема монтажу одна і та ж.

Встановлення

Розглянемо установку на прикладі відкритого типу. Насамперед простягніть волосінь через кронштейни. Зверніть увагу на те, що довжина волосіні повинна відповідати довжині ролети, але при цьому додайте ще 10-15 см для того, щоб можна було зав’язати вузлики. Деякі види штор можна зафіксувати бочонком – більшість же моделей закріплюються волосінню.

Тепер акуратно вставте кронштейни з механізмом в вал. Коли ці кроки будуть успішно виконані – необхідно визначити точки, які допоможуть рівно розмістити тканинні ролети. Для цього необхідно зробити виміри, використовуючи олівець і будівельний рівень. Це все робиться просто – притулите до вікна тканинної ролет, порівнялися його за допомогою рівня, а потрібні точки подальшого кріплення відзначте олівцем. На даному етапі монтажу – використовувати рівень дуже важливо! Не нехтуйте цією порадою! Так як тканинні ролети встановлені без допомоги рівня можуть некоректно функціонувати, що призведе до поломки кронштейнів і швидкого деформування тканинного полотна.

Відзначивши точки кріплення для кронштейнів, ще раз уважно зробіть виміри для того, щоб правильно зафіксувати складову частину виробу саморізами.

Як зібрати механізм тканинних ролет

Далі приступайте до механізму ролети – його необхідно зібрати і прикріпити ланцюжок управління, якщо цей крок не продумав за Вас виробник. Після цього візьміть саморізи і з їх допомогою зафіксуйте кронштейн на рамі вікна. Після цієї маніпуляції можна відрегулювати довжину ланцюжка.

Следующий крок – на встановлений кронштейн встановіть вал і притулите до мітках другий механізм для установки, зазначивши позиції для фіксування саморізами. Виконавши установку кронштейнів, зафіксуйте на них вал з тканинним полотном. Нижні і верхні кронштейни фіксуються по одній і тій же схемі. Всі виміри виконуйте строго під рівень.

Тепер треба взяти кінці волосіні і протягнути їх в вушка, що розташовані на нижній планці ролети. Прикріпивши кронштейни волосіні на рамі вікна під штапиками, Ви зможете її закріпити

Дотримуючись інструкції по установці рулонних тканинних ролет самостійно, зверніть увагу на те, що велика частина складових конструкції виконана з пластика, тому рекомендуємо Ви не докладати багато зусиль при роботі з ними, щоб не пошкодити деталі.

Працюючи з деталями, які треба прикріпити до конструкції за допомогою липкої стрічки, завжди знежирюємо поверхню і акуратно знімайте захисну плівку перед тим, як приклеїти будь-яку складову.

Підсумок

Після того, як тканинні штори будуть встановлені – спробуйте їх відкрити і закрити – полотно має вільно рухатися.

Як бачите, інструкція по установці тканинних штор дуже проста. Ви її легко виконаєте, не маючи якихось особливих навичок і будете на всі сто відсотків упевнені в тому, що правильно виконавши монтаж, виріб прослужить Вам тривалий час. Тому сміливо вибирайте відповідні тканинні ролети. Зараз вибір для покупця не тільки в Києві, а й по всіх Україні величезний – фото тканинних ролет різних кольорів і фактур можна розглянути в будь-яких інтер’єрах. Такий елемент декору і захисту від сонця і світла, додасть будь-якому приміщенню затишок і шарм.

Акції на продукцію

Акції в розділі за посиланням

 

 

Що обрати: дерев'яні жалюзі, алюмінієві або імітують деревину

Вам подобаються красиві дерев’яні жалюзі? У вас є 2 варіанти: звичайні дерев’яні жалюзі або алюмінієві ламелі, що імітують деревину

Дерев’яні жалюзі

Дерев’яні жалюзі є оригінальним варіантом. Їх спектр колірних відтінків величезний, тому ви зможете знайти той колір, який підійде до інтер’єру

Переваги дерев’яних жалюзі

 • чудовий зовнішній вигляд
 • тривалий термін експлуатації
 • не вимагають технічного обслуговування (не потрібно фарбувати і просочувати)

Недоліки дерев’яних жалюзі

 • при добуванні займають багато місця
 • масивніше, ніж алюмінієві жалюзі, вартість

Алюмінієві жалюзі, що імітують деревину

Надані жалюзі, виглядають красиво і сучасно. Величезна палітра кольорів гарантує те, що ви знайдете відповідний варіант

Переваги алюмінієвих жалюзі

 • тонше, ніж дерев’яні жалюзі
 • легкість при встановленні
 • доступна вартість

Недоліки алюмінієвих жалюзі під дерево

 • імітація дерева

Комусь подобаються дерев’яні жалюзі, а кому-то алюмінієві. Якщо у вас багато місця, то краще купіть дерев’яні жалюзі. Якщо ви обмежені невеликою сумою грошей і хочете чогось простого, то купуйте алюмінієві жалюзі, що імітують дерево

Навіщо потрібен виклик майстра на замір
 • виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ
 • приїдемо у зручний для Вас час
 • привеземо усі зразки матеріалів
 • правильно виконаємо виміри Вашого вікна
 • прорахуємо усі варіанти на місці
 • допоможемо підібрати кращий варіант
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте додаткову знижку -3%

  Форми оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  • Безготівковий розрахунок без ПДВ
  • Розрахунок через Приват 24
  Наші переваги
  • Терміни виготовлення до 5 днів
  • Оптимальні ціни
  • Власне виробництво
  • Досвід роботи більше 10 років
  • Безкоштовний замір
  • Гарантія 24 місяці
  • Якісна комплектація від провідних Європейських брендів
  • Надаємо інструкцію по виміру та встановлення
  • Доставка кур’єрськими службами по всій Україні
  Наші клієнти
  client44-min
  client8-min
  client15-min
  client16-min
  client34-min
  client10-min
  client6-min
  client52-min
  client14-min
  client33-min
  client4-min
  client23-min
  client2-min
  client32-min
  client30-min
  client5-min
  client53-min
  client9-min
  client12-min
  client13-min
  client7-min
  Наші партнери
  img_i1
  img_i2
  img_i3
  img_i4
  img_j2
  img_j3
  img_j4
  Сертифікати
  Сан-гиг_optimized-min
  StrommaSweden_optimized-min
  Лицензия_optimized-min
  sanepec_optimized-min
  sanepecvys_optimized-min
  Miranda_optimized-min
  J_M_optimized-min
  iso_d_besta_optimized
  Besta_lista_optimized
  wood_optimized
  Instagram Telegram Viber viber Call