Інструкція по встановленню тканинних ролет

инструкция по установке тканевых ролет

З кожним роком з’являються нові тренди, які диктують свої умови. Наприклад, сьогодні дизайнери і будівельники увагу приділяють глухим вікнам, так як з ними можна добитися не тільки збільшення світлового прорізу, а й підвищення тепло- і шумоізоляції. Такий вид скління повністю виключає проникнення холодного повітря. З огляду на цю тенденцію, слід розглянути і варіанти оформлення цих вікон. Найоптимальніше рішення – це тканинні віконні ролети. Для глухого вікна можна підібрати тканинні штори відкритого і закритого типу.

Самостійно встановити таку систему не складе ніяких труднощів. Зараз ми детально розповімо Вам, як самому повісити ролети на глухе вікно.

Для початку підготуйте інструмент, який Вам знадобиться:

  • – будівельний рівень;
  • – олівець;
  • – шуруповерт;
  • – рулетка;
  • – викрутку.

Акуратно розпакуйте віконні ролети певного типу і уважно вивчіть інструкцію, яка додається до виробу від заводу-виробника.

Під час монтажу тканинних ролет на суцільне (глухе) вікно необхідно звернути увагу на те, що фіксувати виріб треба буде виключно на саморізи. Саме тому першим ділом отвір кріплень слід регулювати під діаметр обраного самореза. Цей крок можна виконати або ж доклавши трохи зусиль, укрутивши саморіз, або ж використовувати дриль. Така робота вимагає підвищеної концентрації уваги, так як треба стежити за тим, щоб не лопнула пластмасова основа.

Встановлення

Як тільки отвори в кріплення будуть відповідати діаметру саморізів, можна приступати до монтажу кронштейнів. Для цього чітко визначте місце, де будуть встановлені ролети, використавши будівельний рівень. Зберіть механізм і прикласти його до вікна, щоб визначити точки розміщення.

Встановлюючи тканинні ролети на глухе вікно, візьміть до уваги те, що є ймовірність, що саморізи не зможуть увійти в пластикову раму, тому можна зробити відповідні отвори у вікні. Уважно проведіть виміри, використавши будівельний рівень, і по мітках просвердлите отвори. Дуже важливо не потрапити в сталеве армування всередині пластикового профілю, тому вибирайте точки вище від середини верхньої частини рами.

Виконуючи цей крок, зауважте, що свердло повинно бути меншого діаметру, ніж саморізи, щоб вони міцно були зафіксовані в вікні. Коли кронштейн буде надійно зафіксований, переходимо до наступного кроку.

Ролети відкритого та закритого типу

Якщо Ви працюєте з механізмом відкритого типу – встановити його не складе ніяких складність. Тут схема проста – тканинне полотно закріплюється на валу, до якого приєднано керуючий механізм, внизу до тканинної штори прикріплюється нижня планка для натягу.

Тканинні ролети закритого типу мають більш вдосконалену конструкцію – у них є короб для вала, направляючі, на які кріпиться нижня планка і затискачі, що забезпечують повне прилягання полотна до скла.

Алгоритм установки закритого і відкритого типу один і той же. Як тільки конструкція буде ретельно зафіксована – протестуйте роботу тканинного полотна – кілька разів його піднімете і опустіть і тільки тоді переходите до налаштування фіксатора ланцюга управління. Його найкраще закріпити за допомогою шурупа. Тепер Ви знаєте, як повісити ролети на глухе вікно.

Встановлення на глухе вікно

Встановлення ролет на глухе вікно не займе у Вас багато часу – головне детально вивчити інструкцію товару і підготувати необхідний інструмент, за допомогою якого можна виконати монтаж. Встановивши ролети на глухе вікно, відкриті або ж закриті, Ви зможете регулювати потрапляння світла в приміщення, сховатися від цікавих поглядів і що найголовніше – в холодний період поліпшити теплоізоляцію. Тому сміливо вибирайте і встановлюйте тканинні віконні ролети! Вони Вас будуть радувати протягом багатьох років.

Instagram Telegram Viber viber Call