Як кріпити тканинні ролети відкритого та закритого типу

как крепить тканевые ролеты открытого и закрытого типа

Якщо Ви хочете захистити приміщення від світла, цікавих поглядів і красиво задекорувати – зверніть увагу на тканинні ролети. Це багатофункціональний елемент, який застосовують для оформлення приміщень. Тканинне полотно ролет обробляється спеціальним екологічно чистим розчином, який сприяє тому, що вони не пропускають ультрафіолетове випромінювання, що не піддається забрудненню і у них є водовідштовхувальний ефект. 

У цій же статті ми розповімо Вам, як кріпити тканинні ролети відкритого та закритого типу на пластикові вікна самостійно, легко і швидко. Великої різниці між цими моделями немає, але ось закритий тип тканинних ролет відрізняється від відкритого тим, що рулон тканинного полотна розміщений всередині спеціального короба, який виконує захисну і декоративну функцію.

Перш за все, необхідно правильно підібрати розмір тканинних штор під пластикове вікно.

Розглянемо спосіб кріплення ролет відкритого типу на прикладі моделі Besta mini.

Перед тим, як кріпити тканинні ролети відкритого типу, розпакуйте їх, уважно перевірте всі складові частини комплектації і підготуйте наступний необхідний для роботи інструмент:

  • будівельний рівень;
  • олівець;
  • шуруповерт;
  • рулетка;
  • ножиці;
  • викрутка.
Приступаємо до кріплення ролет

Спочатку волосінь протягніть через отвори в кронштейнах знизу і закріпіть вузлами зверху. Тільки потім її можна натягувати.

Акуратно розмістіть шестерінки в кронштейнах. Для того, щоб визначити точки розташування тканинних ролет, зібрану штору з кронштейнами притуліть до місця фіксації і зробіть мітки маркером або ж олівцем. На цьому етапі просто необхідно використовувати рівень для чітких розрахунків. Від чіткості монтажу залежить рядків служби системи в цілому. Зафіксуйте перший кронштейн по мітках і вставте штору, не забувши перевірити її розміщення, скориставшись будівельним рівнем. Те ж саме виконайте і з другим кронштейном. Тепер з кронштейнів витягніть шестерінки і розмістіть їх в кінцівки вала. Виконавши цей крок, протестуйте, як функціонує система. Після вставте стрижні в заглушки нижньої планки для утримання волосіні. Протягуйте волосінь так, щоб вона розмістилася під тканинним полотном.

Натягуйте волосінь вертикально. Зробіть мітку для установки кронштейна-фіксатора волосіні і закріпіть його шурупами. Протягніть волосінь в першу чергу через отвір в декоративній накладці, а потім через кронштейн-фіксатор і виведіть в металеву втулку. Для цього розкрутіть гвинт у втулці, а потім закрутіть, не докладаючи більший зусиль.

Тепер переходимо до ланцюга управління – закріплюємо внутрішню частину фіксатора ланцюжка за допомогою самореза, а внутрішню треба просто закрити.

Далі за допомогою замка ланцюжка налаштовуємо положення тканинної штори, щоб опущене до упору тканинне полотно не провисало. Після перерахованих вище маніпуляцій, рулонний тканинна ролета відкритого типу встановлена ​​і готова до використання.

Кріплення ролет закритого типу розглянемо на прикладі виду «Фантазія-Люкс УНІ»

Між кріпленням ролет відкритого та закритого типу є деякі відмінності, про які ми Вам зараз розповімо.

  • Спершу акуратно розпакуйте і перевірте комплектацію ролет.
  • Тепер визначаємо місце розташування напрямних – їх треба притулити до штапика так, щоб напрямні щільно прилягали. Обов’язково використовуйте рівень під час замірів!
  • Зробивши мітки місця фіксації, закріпіть по них мінікассету за допомогою саморізів.
  • Далі з правого і з лівого боку закріпіть маскувальні кришки, рухаючись від низу до верху.
  • На пази алюмінієвих напрямних надіньте заглушки.
  • Щоб на штапики приклеїти напрямні, приготуйте знежирюючий засіб і ретельно обробіть поверхню.
  • З тильного боку направляючої акуратно знімайте захисну клейку стрічку, вставляйте направляючу в паз маскувальною кришки, залишивши зазор 1 мм. Таким чином приклеюйте всі напрямні. Виконавши цей крок, за допомогою ланцюжка управління опустіть тканинне полотно і відрегулюйте її положення, встановивши замок крайнього верхнього і нижнього положення.
  • Залишається встановити фіксатор ланцюжка, закріпивши монтажну частину фіксатора саморезом, і замкнути зовнішню частину фіксатора ланцюга.

Проробивши ці нескладні маніпуляції, перевірте, як функціонує система – кілька разів опустіть і підніміть тканинне полотно.

Самостійно кріпити тканинні ролети відкритого та закритого типу нескладно – головне вивчити і покроково виконувати інструкцію.

Instagram Telegram Viber Call