Як встановити рулонні штори на вікна

как установить тканевые ролеты

Сьогодні рулонні штори – багатофункціональний предмет, який дозволяє не тільки підкреслити неповторний інтер’єр, але і створити сприятливу атмосферу, захистити від сонячних відблисків, світла, цікавих поглядів перехожих і сусідів в будь-яких приміщеннях. Асортимент в Києві і по всій Україні просто вражає уяву. Великий плюс цього продукту в тому, що і в офісі, і вдома його можна повісити самостійно. Механізм монтажу на пластикові вікна в даному товарі влаштований так, що, уважно вивчивши інструкцію, можна самому в найкоротші терміни, без фахівців, встановити будь-які рулонні штори, використавши для цього підручний набір інструментів і витративши мінімальну кількість зусиль. Нижче ми детально розповімо Вам, як же без особливих зусиль, а найголовніше – правильно самостійно встановити рулонні штори на вікна. Перш за все, рекомендуємо Вам підготувати необхідний інструмент для монтажу і безпосередньо виріб, який треба монтувати.

При установці рулонної штори додатково знадобиться:

як встановити тканинні ролети

  • будівельний рівень;
  • рулетка;
  • ножиці;
  • олівець;
  • шуруповерт;
  • викрутка.

Підготовка до встановлення жалюзі.

Насамперед, перед тим, як приступити до процесу монтування рулонних штор на пластикове вікно (до речі, їх можна кріпити навіть до стіни і стелі), відкриваємо і збираємо виріб –  може бути відкритого типу або закритого. Монтуються по одній і тій же схемі. Ось тільки у систем закритого типу є додаткові елементи.

Знімаємо упаковку з рулонних штор і уважно перевіряємо комплектацію. Далі готуємо рівну і чисту поверхню, де можна розкласти виріб, розплутати ланцюжок управління. Через кронштейни протягуємо волосінь. Зверніть увагу на те, що довжина волосіні повинні бути трохи більше, ніж довжина рулонної штори, приблизно на 10-15 см, щоб була можливість зверху зав’язати тугі вузли. Після цього кроку приступаємо до зняття бічної кришки. Для цього з блоку управління механізмом, який розміщений на карнизі, трохи опускаємо тканину.

Тепер підготуйте олівець, притуліть виріб до вікна для того, щоб правильно виміряти і позначити оптимальну висоту, розташування і симетричність зазору між вікном і штапиком. Обов’язково візьміть будівельний рівень і з його допомогою визначте правильні точки для подальшого кріплення. В іншому випадку – можливо нерівномірний розподіл навантаження при роботі механізму і неправильна намотування тканини, що призведе до швидкого виходу механізму з ладу, тому не нехтуйте цим кроком.

Починаємо монтаж

установка тканинних ролет

Виконавши всі маніпуляції зазначені вище, використавши олівець і рівень, накресливши точки для кріплення і відокремивши кронштейни від системи, фіксуємо на вікні за допомогою саморізів ці кріплення і одягаємо кришку на блок управління. На цьому етапі перевіряємо справність системи.

Важливо пам’ятати про те, що обов’язково перед фіксацією бічних напрямних ролет закритого типу необхідно знежирити ділянки, де вони будуть зафіксовані.

Виконавши цей крок – плавним рухом знімайте захисну плівку з стороні і акуратно розміщуйте її верхній край під бічною кришкою від блоку управління, і трохи натиснувши на неї, рівномірно приклеюйте. У такому положенні трохи потримайте деталь, щоб вона добре зафіксувалася.

З другої комплектуючої направляючої проробляємо ідентичні дії – також акуратно позбавляємо деталь від захисної плівки і прикріплюємо її. Тепер займемося обмежувачем ланцюжка і відрегулюємо його. Для цього, використовуючи ланцюжок, опустіть тканинне полотно так, щоб воно торкнулося нижнього гумового ущільнювача штапика пластикового вікна.

На завершальному етапі установки залишається за допомогою саморізів прикріпити фіксатор ланцюжка управління, надіти на нього кришку і закрити її до клацання. Тепер система рулонних штор встановлена ​​на вікно і готова до використання.

Підсумок

Як бачите, немає нічого складного в установці рулонних штор відкритого і закритого типу самостійно. Цей спосіб монтажу простий – з його допомогою можна встановити ролети на вікна, стіну і навіть стелю. Найголовніше завдання для Вас – вибрати якісний продукт, детально ознайомитися з інструкцією товару, і виконавши декілька нескладних кроків, встановити механізм для подальшого використання.

Рулонні штори, встановлені на пластикові вікна – практичний і надійний спосіб захисту від таких зовнішніх факторів, як штучне, сонячне світло і створює сучасний елемент декору, який можна підібрати під будь-який інтер’єр. Широкі тканинні полотна виконають свою роботу на всі 100%. Правильно підібраний якісний продукт прослужить Вам протягом десятка років, тому рекомендуємо ретельно вибирати даний товар і придбати його в інтернет-магазині Sunset, де Вас проконсультують експерти та нададуть всю запитувану інформацію про ту чи іншої моделі рулонних штор.

Instagram Telegram Viber viber Call