Жалюзі з малюнком

Жалюзі з малюнком
римські жалюзі з малюнком
Принт на жалюзі

ПЕРЕЙТИ В РОЗДІЛ
“ДРУК НА РИМСЬКИХ ШТОРАХ”

Навіщо потрібен виклик майстра на замір
 • виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ
 • приїдемо у зручний для Вас час
 • привеземо усі зразки матеріалів
 • правильно виконаємо виміри Вашого вікна
 • прорахуємо усі варіанти на місці
 • допоможемо підібрати кращий варіант
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте додаткову знижку -3%

  Наші клієнти
  client44-min
  client8-min
  client15-min
  client16-min
  client34-min
  client10-min
  client6-min
  client52-min
  client14-min
  client33-min
  client4-min
  client23-min
  client2-min
  client32-min
  client30-min
  client5-min
  client53-min
  client9-min
  client12-min
  client13-min
  client7-min
  Жалюзі – надійний захист від сонця всіх типів приміщень

  Сьогодні альтернативою штор, що закривають весь віконний отвір і навіть стіну, є жалюзі. Дані конструкції відрізняються практичністю, зручністю, простим доглядом. На сучасному ринку можна придбати моделі, доповнивши приміщення будь-якого дизайну – арт-деко, хай-тек, прованс, класика. Нерідко ними оформлюють віконні отвори робочих кабінетів, дитячих садків, готелів, шкіл, інших закладів.

  Вертикальні варіанти вважаються інноваційним аналогом класичних штор, де керування проводиться за допомогою шнура та ланцюжка. Популярними є горизонтальні моделі систем Стандарт і Венус, модифікація яких розроблена спеціально для пластикових вікон. Придбати також можна дерев’яні, гофровані, рулонні та римські конструкції. Кожен варіант має свої особливості, переваги та вибирати необхідно, враховуючи вид приміщення, власні уподобання. Особливу атмосферу можна створити, якщо замовити фотожалюзі, купити які без проблем можна в Україні на сайті Sunset (Київ), де є величезний вибір жалюзі з малюнками за ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

  Вибір сонцезахисних систем із малюнком

  Існує велика різноманітність жалюзі, включаючи варіанти з малюнком, що дозволяє підібрати модель в будь-яке приміщення. Картинки найчастіше наносяться на вертикальні, рулонні, римські моделі, проте можливі інші варіанти. Сонцезахисними системами, які виконуватимуть свої функції, можна доповнювати інтер’єр, ставити акцент, пожвавлюючи певний стиль яскравою кольоровою гамою або оригінальним фотодруком, нанесеним спеціальним принтом. На кожному виді жалюзі картинки виглядають по-різному:

  • на щільному скловолоконному матеріалі вертикального типу картинка буде злегка розмито, на напівпрозорому полотні вона більш виражена;
  • на текстильних полотнах фото виглядають як справжні картини;
  • принт наноситься на римські штори.

  Що можна нанести на сонцезахисні системи? Тут фантазії немає меж – квіти, пейзажі, зображення світових пам’яток, особистих фотографій, логотипу компанії та багато іншого. До дитячих кімнат підійдуть варіанти з картинками тварин, мультяшних персонажів. Спальні призначені для відпочинку, тому конструкції з блакитним узбережжям, зоряним небом або квітковими композиціями ідеально доповнять спокійну атмосферу. У офісні приміщення, де для підтримки робочої обстановки слід внести мотивуючі тони, можна підібрати морський або східний стиль з перевагою синіх відтінків і східних візерунків.

  Швидкі та вигідні покупки на сайті інтернет-магазину Sunset (Україна)

  У нашому інтернет-магазині ви можете замовити жалюзі з оригінальними малюнками за ціною від виробника. Фахівці, які мають великий досвід у цій сфері, допоможуть з вибором, враховуючи всі критерії та особисті побажання. Наші майстри виїжджають на об’єкт, щоб зробити точні виміри, показати приклади робіт, допомогти підібрати оптимальні моделі з фотодруком, кольорові або однотонні сонцезахисні варіанти.

  Sunset – зручний сервіс, якісна продукція, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантії на всі види послуг. Замовлення приймаються в онлайн та телефонному режимі, спосіб оплати ви також вибираєте самі. Ми допомагаємо вдосконалити дизайн, при цьому жалюзі, ролети або штори порадують відмінною якістю, зносостійкістю та довговічністю.

  Сертифікати
  Сан-гиг_optimized-min
  StrommaSweden_optimized-min
  Лицензия_optimized-min
  sanepec_optimized-min
  sanepecvys_optimized-min
  Miranda_optimized-min
  J_M_optimized-min
  iso_d_besta_optimized
  Besta_lista_optimized
  wood_optimized
  Instagram Telegram Viber viber Call