Як вибрати жалюзі в офіс?

как выбрать жалюзи в офис фото

Жалюзі – це сучасна заміна ставням, які за старих часів служили захистом від сонячного світла. Але якщо віконниці ставилися зовні віконних прорізів, то жалюзі можуть перебувати і всередині приміщення. Вони бувають настільки різними за матеріалами, забарвленням, дизайну, конструкцій, що успішно конкурують з традиційними завісами і є прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру. А вже сучасний офіс без жалюзі і зовсім важко собі уявити. Як же вибрати жалюзі для офісу?

Для чого потрібні жалюзі в офісі?

Жалюзі для офісних і комерційних приміщень повинні виконувати наступні функції:

  • захисна: захищають від сонячного світла, особливо якщо це південні приміщення, частково – від шуму і навіть від проникнення холоду в зимовий час, а також від цікавих поглядів на перших поверхах комерційних будівель;
  • естетична: жалюзі успішно витіснили звичайні штори і фіранки, завдяки своїй практичності, вони займають мінімум місця біля вікна, за ними легко доглядати, вони навіть більш доречні, якщо мова йде про суворий офісний інтер’єр.

Якщо жалюзі закриті повністю, вони дозволяють затемнити приміщення навіть на всі 100%, створюючи темряву. Це може бути особливо важливо для тих кабінетів, де проводяться презентації за допомогою відеопроектора. Тут навіть вдень потрібно створити повну темряву, щоб добре було видно екран проектора.

У тих приміщеннях, де працюють співробітники, жалюзі дозволяють регулювати потік сонячного світла. Якщо вранці тут темно, можна відкрити скло повністю, пропускаючи максимум світла. В обід, коли сонце в зеніті, є можливість направити кут нахилу ламелей так, щоб проходило досить світла, але щоб вони при цьому не заважав роботі.

Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що краще?

жалюзі в офіс фото

Залежно від положення ламелей, жалюзі можуть бути вертикальними і горизонтальними. Обидва ці варіанти будуть ідеально підходити для офісних і комерційних приміщень. Розглянемо переваги і особливості кожного.

Являють собою тонкі горизонтальні планки-ламелі, які рухаються по двох бічних напрямних. Кріпляться найчастіше безпосередньо до віконної рами або стулки, приводяться в рух за допомогою шнура. Їх можна підняти повністю, відкривши доступ світла, або опустити, розташувавши планки так, щоб світло не проникало в приміщення. Кут нахилу ламелей регулюється, створюючи таку світлопроникність, як це необхідно в тому чи іншому приміщенні або в різний час доби.

Дуже компактні і практичні, дозволяють заощадити максимум місця біля вікна, що дуже важливо для невеликих кабінетів. При цьому підвіконня можна залишити відкритим, і використовувати його функціонально – під техніку або зберігання. З усього розмаїття матеріалів краще вибирати алюмінієві горизонтальні жалюзі – вони дуже легкі, але водночас міцні. Ламелі легко чистити спеціальними щітками або просто вологою ганчіркою. Такі конструкції мають демократичну вартість, можуть бути різних кольорів і відтінків, щоб вписатися в будь-який інтер’єр.

У таких конструкцій ламелі спрямовані вертикально. Вони виготовляються з м’яких тканинних матеріалів і ширші. Ламелі кріпляться до карнизу, як правило, встановленому на стелі. Кут повороту ламелей можна змінювати, регулюючи потік світла. Ламелі повністю можна розгорнути паралельно вікна, але 100% -ного затемнення це не дасть, тому що полотно не впритул прилягає до скла. Довжина може варіюватися – на висоту вікна або навіть до підлоги.

Вертикальні конструкції займають більше місця біля вікна, а тому не дозволяють відкривати і функціонально використовувати підвіконня. До того ж, вони підійдуть тільки для приміщень з великою площею. Але зате вони відмінно підходять для панорамних вікон, а також для віконних конструкцій, які покривають великий відрізок по ширині. Горизонтальні жалюзі не перекриють такі площі. Вартість вертикальних варіантів вище, але і виглядають вони більш вишукано і естетично.

Instagram Telegram Viber viber Call